Zvýšení výkonnosti e-shopu

E-shop je živoucí organismus, který se neustále mění, vyvíjí a reaguje na své okolí. Každý provozovatel by měl neustále sledovat mnoho parametrů ovlivňující výkonnost svého projektu. Při tom všem však musí být především odborníkem na svůj sortiment. A proto jsem tu já, který Vám pomůže s e-shopem, abyste vy měli čas na to, čemu rozumíte vy.

Zvýšení výkonnosti e-shopu
Provedu analýzu webových stránek e-shopu

a navrhnu konkrétní úpravy.

Podívám se na procesy, které máte nastaveny

a společně je vylepšíme.

Zaměřím se na nevýkonností marketing

a doporučím strategii, která bude budovat Vaši značku.

Doporučím nejnovější technologie a funkcionality,

které ocení Vaši zákazníci, a ti se tak k Vám budou rádi vracet.

Kdy můžu pomoct vašemu e-shopu?

Chcete zvýšit počet objednávek.

Zákazníci nejsou spokojení s Vaším e-shopem nebo se k Vám nevracejí.

Máte mnoho nedokončených objednávek.

Pracuji systematicky

Moje práce je systematická činnost vyžadující úzkou spolupráci s klientem, který je nositelem esenciálních informací o svém projektu. Klient dává důležitou zpětnou vazbu a veškeré kroky jsou podmíněny klietovým schválením.

Analýza

Na začátku si popovídáme o Vašem projektu, abych získal maximum informací pro další práci. Tady začíná naše velmi úzká spolupráce.

Návrh

Navrhnu optimální řešení z hlediska uživatelů i provozovatele projektu. Vaše zpětná vazba je zásadním prvkem naší spolupráce pro odladění mého návrhu.

Testování

Výrobní část mojí práci končí v momentě, kdy jste s ní spokojen. Je ale nezbytné vše ještě důkladně otestovat v ostrém provozu a náležitě na něj reagovat.

Pojďme do toho společně!

Ozvěte se mi nebo zanechte na sebe kontakt a domluvíme se na první nezávazné schůzce, která je zdarma. A klidně po telefonu nebo skypu.

Chci víc objednávek