Uživatelská optimalizace webů a e-shopů

Weby, e-shopy a další on-line aplikace často vznikají pod taktovkou programátorů, kodérů a dalších "ajťáků". Ti často přemýšlí technicky, odborně. Ale návštěvníci webů jsou obyčejní lidé, kteří nechtějí přemýšlet, co na webu mají udělat. Chtějí si objednat tričko nebo přečíst zajímavý článek.

Uživatelská optimalizace
Provedu analýzu vašeho projektu

a ukážu na slabá i silná místa, na kterých můžeme pracovat.

Váš web otestuji různými metodami

a se skutečnými uživateli.

Doporučím konkrétní úpravy,

díky kterým budou návštěvíci spokojenější. A vy také.

Kdy byste měli optimalizovat váš web?

Vaši návštěvníci odcházejí krátce poté, co přišli na váš web.

Výkon vašeho e-shopu není takový, jaký byste očekávali.

Nevíte, proč se návštěvníci webu chovají jinak, než jaký byl váš záměr.

Pracuji systematicky

Moje práce je systematická činnost vyžadující úzkou spolupráci s klientem, který je nositelem esenciálních informací o svém projektu. Klient dává důležitou zpětnou vazbu a veškeré kroky jsou podmíněny klietovým schválením.

Analýza

Na začátku si popovídáme o Vašem projektu, abych získal maximum informací pro další práci. Tady začíná naše velmi úzká spolupráce.

Návrh

Navrhnu optimální řešení z hlediska uživatelů i provozovatele projektu. Vaše zpětná vazba je zásadním prvkem naší spolupráce pro odladění mého návrhu.

Testování

Výrobní část mojí práci končí v momentě, kdy jste s ní spokojen. Je ale nezbytné vše ještě důkladně otestovat v ostrém provozu a náležitě na něj reagovat.

Pojďme do toho společně!

Ozvěte se mi nebo zanechte na sebe kontakt a domluvíme se na první nezávazné schůzce, která je zdarma. A klidně po telefonu nebo skypu.

Chci vylepšit svůj projekt